Historia

Kilka słów o historii BatcarSerwis

Początek

BatcarSerwis powstał w 2000 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie ze strony klientów na nowoczesny serwis naprawy i obsługi samochodów.

Nacisk na jakość

Od samego początku, nadrzędnym celem działania jest świadczenie usług o najwyższym standardzie jakościowym. Wykonujemy je bardzo dokładnie i starannie ponieważ zależy nam na zyskaniu zaufania naszych klientów. Bardzo staramy się jednocześnie o zachowanie poziomu cenowego sprzyjającego oczekiwaniom wszystkich osób i firm powierzających nam swoje samochody.


Stabilność zatrudnienia

Zatrudniamy kilkunastu sprawdzonych, cenionych przez klientów i doświadczonych fachowców, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Są z nami osoby, które pracują z nami od momentu powstania serwisu. Są to niezwykle cenieni przez klientów fachowcy, który wyrobili sobie i nam markę serwisu, który świadczy usługi najwyższej jakości.

Modernizacja zaplecza technicznego

Oczywistą dla nas sprawą jest to, że nieustannie trzeba modernizować nasze zaplecze warsztatowe, narzędzia i wyposażenie. Wszystkie urządzenia są na bieżąco serwisowane, posiadają wszelkie atesty, co gwarantuje bezpieczną naprawę powierzonego nam pojazdu.

3-diagnostic-services