O serwisie

Dlaczego warto zaufać BatcarSerwis

Kompleksowość obsługi

Dokładamy wszelkich starań by świadczyć usługi na najwyższym poziomie, w pełnym zakresie czynności związanych z motoryzacją. Dlatego świadczymy kompleksowe naprawy samochodów osobowych i ciężarowych od A do Z – wszystko pod jednym dachem.

Doradztwo techniczne

Prowadzimy doradztwo techniczne i przedstawiamy różne warianty naprawy twojego samochodu, jeszcze przed podjęciem decyzji o zakresie i finansowych aspektach usunięcia usterki. Możesz otrzymać od nas do akceptacji wstępny kosztorys, dzięki któremu zapoznasz się z planowanym zakresem prac i przewidywanym kosztem. Sporządzenie kosztorysu jest poprzedzone oceną techniczną samochodu i oceną prac, które są niezbędne do jego pełnej naprawy.

Odbiór i dostawa samochodu

Korzystając z usług BatcarSerwis możesz liczyć na to, że odbierzemy od Ciebie samochód i dostarczymy go we wskazane miejsce po usunięciu usterki. Dzięki temu możesz oszczędzić naprawdę wiele czasu, bo naprawa samochodu może odbyć się na przykład wtedy, kiedy ty jesteś w pracy.

Samochód zastępczy

Istnieje również możliwość udostępnienia samochodu zastępczego, którym będziesz jeździć podczas pobytu twojego samochodu w naszym serwisie. Wypożyczenie samochodu musi być jednak wcześniej uzgodnione i zaplanowane.

Sytuacje awaryjne

Pomagamy także w sytuacjach awaryjnych, nieprzewidzianych. Jeśli nie możesz uruchomić samochodu z powodu niesprawnego akumulatora, możemy przyjechać i wymienić go w miejscu unieruchomienia pojazdu.

Sprzedaż części, opon, akcesoriów

Sprzedajemy części samochodowe, opony i akcesoria samochodowe uznanych producentów, na które dajemy stosowne gwarancje. Ponieważ istnieje szeroki wachlarz doboru poszczególnych podzespołów, naprawę samochodu przeprowadzimy w oparciu o uzgodnione elementy, dopasowane do twoich oczekiwań jakościowych i cenowych.

3-diagnostic-services